החזון...

אנו מאמינים שבאמצעות אבחון נכון, טיפולים מצאימים והכוונה כל מטופל\מתאמן ימצא את הדרך לאיכות חיים טובה יותר. מהרגע בו תיכנסו לקליניקה שאיפתי היא כי תרגישו בבית. לכל אחד מכם תותאם תוכנית טיפולים ע"פ אבחנתו ובעת הצורך תורכב גם תוכנית אימונים אישית אשר תלווה ע"י מדריך חדר כושר ותזונאי. התוצאות ימהרו להגיע הן מבחינת הכאבים והן מבחינת חזרה מהירה לתפקוד. צוות המומחים ידאג לכם בכל אשר תצטרכו בין אם מדובר על הפניה לרופאים מומחים בתחומם ובין אם מדובר על טיפולים וחזרה לשיגרה. הצוות הרב תחומי יתן מענה לכל בעיה אשר לא תצוץ ובכך אנו מאמינים הדרך הנכונה והמהירה ביותר לפיתרון. בהצלחה!!!

           טיפולים פיזיותרפיים

 

כל בעיה תיבדק ותאובחן ע"י עידן סגל, פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אונ' חיפה ובעל ניסיון רב באבחון וטיפול בפתלוגיות שונות. תינתן תוכנית טיפולים מסודרת ובעת הצורך קישור לרופאים מומחים בתחומם. הקליניקה מאובזרת במיטב הציוד הפיזיותרפי הקיים היום בשוק, בצוות מקצועי ומיומן ובתנאים מצויינים.

           אימון אישי

בקליניקה תמצאו מלבד טיפולים פיזיורתפיים, מדריכי כושר גופני מטעם מכון וינגייט אשר אומנו והוסמכו רבות לאימוני כושר אישיים. האימון מלווה בפיקוח פיזיותרפיסט מוסמך ובעת הצורך גם בתזונאי. תוכנית אימונים מסודרת ומותאמת אישית היא היום המפתח להצלחה ותוצאות מהירות ורצויות. כושר גופני הוא איכות חיים והוא היום מרכיב מאוד חשוב בבריאות הנפשית והפיזית של כל אחד מאיתנו.

           תזונה

 

ההקפדה על תזונה נכונה חשובה מאוד להצלחת הטיפול. אנו בקליניקה מאמינים ששילוב נכון בין טיפולים פיזיותרפיים, אימוני כושר ותפריט מאוזן ומותאם אישית ע"י תזונאי מוסמך מהווים מרכיב חשוב מאוד בשמירה על אורח חיים תקין. במהלך האימונים ואף לפני תחילתם אתם תגדירו את מטרות הטיפול יחד עם צוות המומחים שלנו ויחד נגיע לתוצאות המשביעות את רצונכם.

           מניעת פציעות

 

מניעת פציעות הספורט הוא שלב חשוב בשיקום. בדיקה יסודית טרם פעילות ומעקב אחר כללי האימון הנכונים במהלך האימנים ימנעו פציעות ספורט, כאבים בשרירים ובמפרקים ויכוונו את המטופל\המתאמן להשגת תוצאות טובות יותר ובריאות יותר לאורך זמן. בקליניקה תינתן הדרכה טרם הפציעה עצמה וילקחו בחשבון פרמטרים העלולים להוביל לפציעה ונקודות מהן צריך להימנע או לבצע בצורה נכונה יותר. 

           אימוני שרירי ליבה

 

אימוני  שרירי הליבה הם אימוני עיצוב וחיטוב, בהם תרגילי כושר משלבים פרמטרים של שיווי משקל, כוח, גמישות וקואורדינציה. העבודה היא במנחים בהם שיווי משקל מאותגר יותר מאימון כושר רגיל. התרגול מצריך ריכוז ומעורר מודעות גופנית גבוהה. השיפור מהיר ומתבטא בפרמטרים רבים. במכוננו תמצאו את האימונים הללו משולבים בתוך התוכנית כחלק בלתי נפרד ממערך השיקום והתרגול.