ברוכים הבאים

מרפאת השיקום והפיזיותרפיה בהנהלת עידן סגל הוקמה מתוך מחשבה וניסיון רב שנצבר במהלך השנים בכל הנוגע לשיקום אורתופדי מפציעות ומכאובים שונים. 

הקליניקה מאגדת בתוכה אמצעי שיקום מתקדמים על מנת לטפל בסוגים שונים של פציעות וכאב, שיקום ספורטאים מקצוענים וחובבים, ובכל אדם הסובל מהגבלה ממקור שלד-שריר.

ייחודה של הקליניקה מתבטאת ביחס אישי חם, בניית תוכניות טיפול, שיקום ואימון ומעקב לאורך זמן. פה תרגישו בבית, תחשפו לאווירה צעירה ודינאמית, תקבלו אבחון וטיפול פיזיותרפי ברמה גבוהה ביותר ובסופו של דבר תחלימו ותחזרו לכושר גופני ע"פ רצונכם. 

עולם הפיזיותרפיה משתנה, וכאן- המענה הוא מיידי כך שההקלה אפשרית היום יותר מתמיד. בין אם מדובר בכאב אקוטי או כרוני. כל מטופל יקבל אבחנה, תכנית טיפול מהנה ומסודרת באופן אישי, כמו גם סדרת כלים להתמודדות ומניעה. כי לא חייבים לסבול!!

  • w-googleplus
  • Twitter Clean
  • w-facebook
טיפול חדשני בגלי הלם
שיקום פציעות והפחתת כאבים
אימון וטיפול אחד על אחד

מכון הפיזיותרפיה החדשני, הוקם מתוך צורך קיים באוכלוסייה למתן מענה מהיר אפקטיבי ומקצועי לפציעות אקוטיות וכאבים כרוניים. עידן סגל, פיזיותרפיסט מוסמך מטעם אונ' חיפה, מדריך כושר מטעם מכון וינגייט, צבר ניסיון רב במהלך השנים בטיפול, שיקום ומניעת פציעות בספורטאים מקצועניים וחובבים. עידן משמש כפיזיותרפיסט במועדון הכדורגל ושימש כפיזיותרפיסט של מועדון הכדורסל של מכבי חיפה, עבד במרפאת מומחים משולבת ובמכונים פרטיים לפיזיותרפיה ושיקום. תוך כדי עבודתו נחשף לסוגים רבים ומגוונים של פציעות וצבר ידע רב. הנכם מוזמנים להתייעץ, לשאול ולטפל.

עליי ועל המכון
צור קשר

 

Tel: 052-8817351
mail: segalidan@gmail.com