הפיזיותרפיה שלנו

בבסיס הפילוסופיה המקצועית ניצבת הידיעה, כי תהליכי ריפוי בגוף האדם נועדו לתקן ליקויים או באים על מנת לתת מענה לנזקים אשר נוצרו עקב מחלות או תהליכים פתולוגיים אחרים. הפיזיותרפיה מסייעת בתהליך הריפוי הטבעי ומעודדת את התפתחותו בכיוונים הרצויים. לדוגמה: בשיקום לאחר שבר, התרגילים הרפואיים המבוצעים נועדו לעודד ריפוי אופטימלי של השבר, וכן החזרת היכולת של השרירים ותנועת המפרקים המעורבים.

הפיזיותרפיסטים משולבים בצוות רב-מקצועי בבתי חולים, בתי-חולים שיקומיים, בתי-אבות, קבוצות ספורט, מכונים בקופות-החולים, גני ילדים ובתי ספר שיקומיים, בריכות טיפוליות וגם בקליניקות פרטיות.

כמו כן, יש פיזיותרפיסטים שעוסקים בייעוץ והכוונה בייצור והתאמת עזרים אורתופדיים, אורתוטיקה (מכשירי עזר להליכה), פרוסתטיקה (תותבות), טכנולוגיה מסייעת, הדרכת קבוצות התעמלות וייעוץ ארגונומי (תכנון סביבת עבודה).

בתחילת כל טיפול פיזיותרפי במכוננו נערוך היכרות וראיון אישי איתכם אודות היסטוריית הכאבים, רמת הפעילות ,פציעות בעבר, דפוס הכאב ודרכי הטיפול הקודמים. כמו כן יערך נסיון לברר מדוע זה קרה ,האם שינתם משהו בדפוס האימון שלכם, בהרגלים היום-יומיים, האם אתם מבצעים פעילות החוזרת על עצמה בתדירות גבוהה מידי או שיש עומס יתר. לאחר בדיקות אורתופדיות ספציפיות לאיבר הפגוע הכוללות בדיקת כוח, גמישות מפרקית ושרירית, קואורדינציה, שו"מ ועוד, מתחיל הטיפול על בסיס המידע שנאסף על- ידי הפיזיותרפיסט ותיקבע תוכנית טיפול מוכחת מדעית ע"פ הטכניקות החדישות והיעילות הקיימות כיום בעולם הפיזיותרפיה.

#פיזיותרפיה #טיפול

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic