אתם אמרתם...

​"לעידן !!!

תודה ענקית על טיפולך המסור והרצוף ביונתן. תק' ארוכה ולא מבוטלת אתה מטפל ביונתן, מקדיש מזמנך. טיפולים וטלפונים בכל עת עם המון אורך רוח וסבלנות. כמטרתך העיקרית שיונתן יהיה כשיר לכל דבר, אם משחק חשוב או איזה טורניר בחו"ל. כל זה מלווה עם המון אהבה. זה לא ברור מאליו! אנו מעריכים ומוקירים זאת!! שוב תודה ענקית!"

01

“"עידן היקר

בשם כפיר ובשמנו, שלוחה לך תודתנו על הטיפול המסור שלכפיר הענקת ועל התקווה שבכולנו הפכת

שיהיה בסדר ושלא תיפול רוחנו והיום אנחנו יודעים שלא התבדינו! שהרי היום קיבלנו את הבשורה החשובה

ואין סמלי יותר מהיום בו חוגג כפיר בר מצווה, שלאחר קרוב ל8 חודשים מאז נפצע כפיר חוזר להיות שחקן כדורגל בקבוצה ואין ספק שלא היה עושה זאת ללא עזרתך שהוענקה לו מכל הלב מצידך. תודה גדולה והמון הערכה!! מכל הלב"

02

“עידן,

בד"כ אנשים אינם מעריכים כשלא כואב להם כלום. אני מעריך ועוד איך! הצלת אותי מפריקות כתף חוזרות וכיום חזרתי לאימונים בחדר הכושר ולרוץ. לא ויתרת, לא עשית הנחות. אני זוכר כמה עודדת, כמה תמכת ועל כך כל הכבוד. מאחל לך בהצלחה בהמשך הדרך. אין לי ספק שתצליח!!

03

עידן,

שיחק לי המזל כשחבר הפנה אותי אליך. כשהגעתי הרגשתי מיד שהגעתי למקום הנכון. היחס והאכפתיות הם דברים שלא נתקלתי בטיפולים קודמים שעשיתי ועל כך רציתי להודות לך. הפגנת ידע רב ועזרת לי להיפטר מכאבים חזקים שהיו לי בברך. אני רוצה להודות לך על טיפול נפלא ושירות מצויין. מי יתן ויהיו לך כוחות לעזור לעוד הרבה אנשים. בהצלחה, מרים"

04

לעידן היקר, בשמי ובשם מורן אני רוצה להגיד תודה רבה. הצלת אותי. סבלתי הרבה זמן מכאבים בקרסול ללא טיפול ואבחנה מדוייקת. כשהגעתי אליך, לא רק שהרגעת, טיפלת, השקעת וריפאת הייתי מאוד מרוצה מהיחס החם והאיכפתי. תודה רבה ואשמח להעביר חוות דעת זו להרבה אחרים.

05

המכשף זה אתה?

שמעתי רבות על המכשף מחיפה... לא האמנתי שהוא באמת קיים. אח יקר, תודה רבה על שעזרת לי עם הברך. ברצוני להודות לך אישית ושמחתי לעבוד ולהכיר אותך. לא סתם קוראים לך המכשף... תודה אחי

06

קרע במניסקוס החיצוני
טיפול בירך
טיפול במגרש
חיזוק שרירי ליבה
טיפול ברך לאחר קרע ברצועה
IMG_6875
הקליניקה
חבישת ראש
טיפול בנקע בקרסול
הגשת עזרה לשחקן פצוע במגרש
עבודה כל כוח מתפרץ
ציוד חבישה
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon